15 Mart 2021

VakıfBank Spor Kulübüne ABD’den 4 bağlantı mükafatı

ile admin

VakıfBank Spor Kulübü, ABD’de düzenlenen Milletlerarası Mercury Harikalık Ödülleri’nde toplumsal medya idaresi ve irtibat çalışmalarıyla iki altın, bir bronz ve bir onur mükafatına layık görüldü.

Kulüpten yapılan açıklamaya nazaran, kazandığı 3 Dünya Kulüpler Şampiyonası ve 4 CEV Şampiyonlar Ligi şampiyonluğuyla ‘Türkiye’nin memleketler arası alanda en çok kupa kazanan takımı’ unvanının sahibi VakıfBank, dijital dünyada da kreatif içerikleriyle mükafatlar almaya devam ediyor.

ABD’de düzenlenen Milletlerarası Mercury Harikalık Ödülleri’nde ‘Sosyal Medya Yönetimi’ kategorisinde ‘Altın ödülün’ sahibi olan VakıfBank’ın, 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü için hazırladığı özel şarkıyı duyurduğu reklam sineması de heyet tarafından mükafata layık görüldü. “Kimsenin çıkmadığı yere yükselecek tüm kız çocuklarına Efsane’den armağan olsun” sloganıyla hazırlanan sinema, ‘TV Reklam Filmi’ kategorisinde ‘Altın ödül’ alırken, ‘Spor Videosu’ kategorisinde de ‘Onur ödülünün’ sahibi oldu.

VakıfBank’a son ödül ise oyun temalı içeriğinden geldi. 2020-2021 dönemi takım tanıtımını da toplumsal medyadan son yılların tanınan oyun biçimlerinden battle royale temalı görüntüyle paylaşan sarı-siyahlılar, ‘Vakıf Battleground’ isimli paylaşımıyla da ‘Spor Videosu’ kategorisinde ‘Bronz ödül’ kazandı.