2 Mart 2021

Fenerbahçe Bayan Voleybol Kadrosu’na özel uçak

ile admin

AJANSSPOR – HABER

Fenerbahçe Bayan Voleybol Kadrosu için Corendon Airlines, CEV Bayanlar Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final rövanş maçı için özel bir kadro uçağı hazırladı.

Fenerbahçe Opet Bayan Voleybol Takımı’nın Sabiha Gökçen Havalimanı – Milano Malpensa Havalimanı uçuşları için hazırlanan Boeing 737 – 800 uçağında kadro yöneticilerinin, antrenörlerin, sportmenlerin ve kulüp çalışanlarının sıhhatini korumak ismine Covid-19 salgınına karşı tüm gerekli önlemler de alındı.

Corendon Airlines İdare Konseyi Lideri Yıldıray Karaer Sarı Melekler’e bu türlü bir dayanak verdikleri için çok memnun olduklarını ve muvaffakiyetler dilediklerini belirtirken Fenerbahçe Opet Bayan Voleybol Grubu atletleri da grup uçağı tertibi için Corendon Airlines ailesine teşekkür ettiklerini söyledi. Uçuş öncesinde Kaptan pilot, birinci uçuş öncesinde Fenerbahçe Spor Kulübü Voleybol Şubesinden Sorumlu İdare Şurası Üyesi Simla Türker Bayazıt’a uçak maketi armağan ederken Simla Türker Bayazıt da kaptan pilota imzalı Fenerbahçe Opet Bayan Voleybol Grubu forması ikram etti.

Fenerbahçe Opet Bayan Voleybol Takımı’nın CEV Bayanlar Şampiyonlar Ligi’nde Igor Gorgonzola Novara ile karşılaşacağı çeyrek final rövanş maçı öncesinde bir Boeing 737 – 800 uçağını grup uçağı olarak hazırlayan Corendon Airlines, Sarı Melekler’i Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan uğurladı.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus’ta! Taahhüt yok, heyetim yok, tıkla çabucak izle!