19 Şubat 2021

Toplumsal medyada Zoran Terzic yansısı

ile admin

AJANSSPOR – HABER

Fenerbahçe Opet Bayan voleybol kadrosunda başantrenör Zoran Terzic’in geleceği tartışılıyor. Sarı lacivertliler Misli.com Voleybol Sultanlar Ligi’nde 81 puanlı Vakıfbank’ın akabinde 74 puanla ikinci sırada yer alıyor.

2018/2019 döneminden bu yana ekibin başında bulunan Sırp başantrenör ile ocak ayında 3 yıllık mukavele uzatılırken erteleme maçında sarı lacivertlilerin başkan Vakıfbank’a 3-0 yenilmesi sonrasında taraftarlar toplumsal medya üzerinden 55 yaşındaki çalıştırıcıyı istifaya davet etti.

Zoran Terzic istifa etiketi twitter’de gündem olurken çok sayıda yorum yapıldı. Sırp hoca ile ilgili dönem başında yıldız transferleri istemediği ve kendi yakınlığı bulunan şirketin oyuncularını Fenerbahçe’ye transfer ettiği de tezler ortasında yer aldı.

Taraftarın Sırp çalıştırıcıyı istememe nedenleri ortasında 3 yıldır şampiyonluk kazanılamaması da geliyor. Fenerbahçe idaresinin ve Sırp antrenörün istifa davetleri üzerine ne yapacakları da merak ediliyor.

Fenerbahçe bu dönem Avrupa’da ise CEV Bayanlar Şampiyonlar Ligi çeyrek finaline kalarak İtalyan grubu Igor Gorgonzola Novara ile eşleşti. Seride birinci maç 23-24-25 Şubat tarihlerinde İstanbul’da, ikinci maç ise 2-3-4 Mart tarihlerinde İtalya’da oynanacak.

Zoran Terzic’in mesleği

2018-2019 döneminden bu yana Fenerbahçe Opet Bayan Voleybol Ekibini çalıştıran başantrenör Zoran Terzic, geçtiğimiz yıl sarı lacivertli grupla 3 yıl daha mukavele imzaladı.

2019 yılında Sırbistan Ulusal Ekibi ile Avrupa şampiyonluğu yaşayan Terzic, 2020-2024 periyodu CEV Avrupa Antrenörler Komitesi’nde misyon alıyor.

İşte Terzic’in istifası istenilen o yorumlar

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus’ta! Taahhüt yok, heyetim yok, tıkla çabucak izle!