22 Şubat 2021

Madison Rigdon, Eczacıbaşı VitrA’da

ile admin

Eczacıbaşı VitrA Voleybol Kadrosu, Sarıyer Belediyespor’un ABD’li smaçörü Madison Rigdon’ı takımına dahil etti.

Eczacıbaşı’nın Menajeri Nalan Ural transfer hakkında yaptığı açıklamada, yaşanan sakatlıklar ve koronavirüs hadiseleri sebebiyle Şampiyonlar Ligi maçlarında dayanak olması maksadıyla Sarıyer Kulübü oyuncularından Madison Rigdon’ı takıma kattıklarını belirterek, “Oyuncularımızın sağlıklı bir formda alanda yer alabilmesi için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Madison’ın da takviyesiyle bu sıkıntı günleri amaçlarımızdan kopmadan, mevcut takımımızla atlatmayı istiyoruz. Transfer sürecindeki yardımlarından ötürü Sarıyer Belediyespor’a teşekkür ederiz” dedi.

Madison Chase Rigdon kimdir?

Amerikalı Madison Chase Rigdon, 1995 doğumlu ve 1.84 uzunluğunda. 2014 yılında Kansas’ta başlayan mesleğini İtalya’nın Bosca San Bernardo Cuneo ekibinde sürdürdü. 2020-2021 döneminde Sarıyer Belediyespor’a transfer olan Amerikalı smaçör, şimdiye kadar oynadığı Sultanlar Ligi maçlarında 250 sayı elde etti. Madison Rigdon, 2020-2021 döneminin kalanında Eczacıbaşı forması giyecek.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus’ta! Taahhüt yok, heyetim yok, tıkla çabucak izle!